Články a videa v sekci Sociální sítě

Sbírání fanoušků na Facebooku

access_time21.březen 2020remove_red_eye194chat_bubble_outline0

Sbírání fanoušků na Facebooku je dnes diskutovatelné téma. Bez fanoušků jako by samotná stránka ani neexistovala. Facebook je sociální síť, na níž se můžete registrovat nejen jako samostatný uživatel, ale také zde můžete prezentovat svou firmu na firemních stránkách. Cílem sociální sítě ..

5 důvodů, proč mít firemní Facebook stránku

access_time21.březen 2020remove_red_eye214chat_bubble_outline0

Jak již bylo několikrát řečeno, Facebook je fenomenální sociální síť, na níž se nesoustředí pouze běžní uživatelé. V současné době je možné si zřídit na Facebooku firemní stránky a podporující skupiny. Možná si říkáte, že Facebook firemní stránka je naprosto zbytečná, protože ..

3 tipy jak na Facebook

access_time13.květen 2019remove_red_eye915chat_bubble_outline0

Facebook je pro blog velmi dobrým způsobem, jak zůstat ve spojení se svými čtenáři, upozorňovat je na nové články, ale třeba je i „odměnit“ něčím navíc. Na druhou stranu je Facebook poněkud kontroverzní – někteří tvrdí, že Facebook jako sociální síť je na ústupu a zkoušejí ..

Kolik tváří má Facebook?

access_time13.květen 2019remove_red_eye445chat_bubble_outline0

Když sem dříve používal internet, často sem si říkal, že by bylo vhodné, kdyby existovala nějaká služba pro jednotné sdílení fotek a toho co kdo dělá. Moje myšlenky byly vyslyšeny a za chvíli přišel MySpace. To nebylo jenom sdílení fotek, to byla celá kompletní sada služeb. Místo statusu, ..