Články a videa v sekci SocialWeb

Co je SocialWeb? ..vytváření privátních webových sítí.

access_time20. may 2019remove_red_eye188chat_bubble_outline0

SocialWeb není úplně vhodný pro jednotlivce, jejichž zájem je vytvořit si portfólio a nebo jednoduchou webovou prezentaci a to hned z několika důvodů: 1. Firemní a nebo osobní webová prezentace se dá lépe postavit například přes WordPress a nebo X online nástrojům (Webnode,Wix….) 2. Takový ..

Víte co dělají návštěvníci na vašich webových stránkách?

access_time08. may 2019remove_red_eye182chat_bubble_outline0

Pokud máte webovou stránku, pak jistě víte jak důležité je používání analytických nástrojů a sledování návštěvnosti. Předpokládám, že většina z vás používá Google Analytics. Ne však lidé, kteří se rozhodli vytvářet webové stránky, microsites, blogy a nebo třeba internetové obchody ..

NOVINKA: Vykupujeme články pro webové stránky

access_time08. may 2019remove_red_eye154chat_bubble_outline0

Možná jste copywriter a nebo jen člověk, kterého psaní článků baví a rád by si tím začal přivydělávat peníze. Pokud ano, možná vás stejně jako mě napadlo, zda na internetu existuje nějaká služba, která by od vás články automaticky vykupovala. Řekněme, že by to fungovalo tak, že se ..

Jak vydělávat na internetu se systémem SocialWeb

access_time25. april 2019remove_red_eye296chat_bubble_outline0

Před týdnem jsem se přidal do několika Facebook skupin na téma Práce online, vydělávání z domu a tak podobně. Od té doby se mi na Facebooku zobrazuje mnoho nabídek na téma jak vydělávat z domu a vlastně ani u jedné z nich jsem si skutečně nedokázal představit, že bych takhle mohl vydělávat. Je ..

Jak a proč jsem vytvořil SocialWeb.cz a PRstudio.cz

access_time25. april 2019remove_red_eye203chat_bubble_outline0

Položili jste si někdy otázku, jak za co nejméně peněz propagovat novou službu, webovou stránku a nebo třeba internetový obchod? Asi si řeknete reklamou, jenže reklamou získáte dočasný zájem o produkt a nebo službu, aby jste tuto návštěvnost udrželi, bude váš business vlastně na reklamě ..