Články a videa v sekci SocialWeb

Co je SocialWeb? ..vytváření privátních webových sítí.

access_time20.květen 2019remove_red_eye752chat_bubble_outline0

SocialWeb není úplně vhodný pro jednotlivce, jejichž zájem je vytvořit si portfólio a nebo jednoduchou webovou prezentaci a to hned z několika důvodů: 1. Firemní a nebo osobní webová prezentace se dá lépe postavit například přes WordPress a nebo X online nástrojům (Webnode,Wix….) 2. Takový ..

Víte co dělají návštěvníci na vašich webových stránkách?

access_time08.květen 2019remove_red_eye668chat_bubble_outline0

Pokud máte webovou stránku, pak jistě víte jak důležité je používání analytických nástrojů a sledování návštěvnosti. Předpokládám, že většina z vás používá Google Analytics. Ne však lidé, kteří se rozhodli vytvářet webové stránky, microsites, blogy a nebo třeba internetové obchody ..

NOVINKA: Vykupujeme články pro webové stránky

access_time08.květen 2019remove_red_eye759chat_bubble_outline0

Možná jste copywriter a nebo jen člověk, kterého psaní článků baví a rád by si tím začal přivydělávat peníze. Pokud ano, možná vás stejně jako mě napadlo, zda na internetu existuje nějaká služba, která by od vás články automaticky vykupovala. Řekněme, že by to fungovalo tak, že se ..

Jak vydělávat na internetu se systémem SocialWeb

access_time25.duben 2019remove_red_eye864chat_bubble_outline0

Před týdnem jsem se přidal do několika Facebook skupin na téma Práce online, vydělávání z domu a tak podobně. Od té doby se mi na Facebooku zobrazuje mnoho nabídek na téma jak vydělávat z domu a vlastně ani u jedné z nich jsem si skutečně nedokázal představit, že bych takhle mohl vydělávat. Je ..

Jak a proč jsem vytvořil SocialWeb.cz a PRstudio.cz

access_time25.duben 2019remove_red_eye641chat_bubble_outline0

Položili jste si někdy otázku, jak za co nejméně peněz propagovat novou službu, webovou stránku a nebo třeba internetový obchod? Asi si řeknete reklamou, jenže reklamou získáte dočasný zájem o produkt a nebo službu, aby jste tuto návštěvnost udrželi, bude váš business vlastně na reklamě ..