Články a videa v sekci SEO a vyhledávače

WEDOS bez varování zrušil přijímání plateb přes PayPal

access_time06. june 2019 remove_red_eye157 chat_bubble_outline0

Poslední dobou se mi zdá, že to s Wedosem jde z kopce, rozhodně ne v řeči čísel, tam jistě rostou - ale v tom jak se ke svým zákazníkům chovají, totiž čím jsou úspěšnější tím se ke svým zákazníkům chovají hůř. Například dnes chci zaplatit fakturu za služby jak jsem zvyklí, přes ..

Chcete vědět, co u vás na stránkách návštěvníci hledají?

access_time11. june 2019 remove_red_eye139 chat_bubble_outline0

Každý provozovatel internetových stránek by měl v první řadě koukat na to, aby tam jeho návštěvníci našli vždy to, co hledají, jelikož to je základ pro celkový úspěch. Kromě sledování různých statistik návštěvnosti atd., by nemělo být opomenuto i monitorování slovních výrazů, které ..

PR weby s články zdarma – mají dnes ještě smysl?

access_time10. june 2019 remove_red_eye136 chat_bubble_outline0

Po dlouhé době jsem se rozhodl zkusit podpořit jeden dropshipingový eshop vložením asi 6 originálních PR článků (odkazových článků – tak jim říkám já) do webů zdarma. Měl jsem možnost nechat si za pár korun napsat pár článků, tak jsem toho využil. A jak to dopadlo? Vím že PR weby mají ..

Proč je dobré být anonymní

access_time13. may 2019 remove_red_eye99 chat_bubble_outline0

Pročítám si tak internet, narazím na Technet a v něm na článek s názvem “Podnikavec prodává doménu pro další povodně v roce 2011″. Nedokážu to říci s určitostí, mám ale dojem, že už sem ho viděl dříve. Tento článek již vyšel v roce 2010 v době povodní a informoval o tom, že si ..

I ajťáci raději konspirují, aneb kdo je Pavel Šimon

access_time13. may 2019 remove_red_eye421 chat_bubble_outline0

Když už jsme u toho, Pavel Šimon je pro většinu IT společnosti pohybující se v otázkách internetového bussinessu obyčejný sprostý spekulant a pro některé i zloděj . Jeho profil investora je docela zajímavý. Pavel Šimon je nejznámější doménový investor, chcete-li spekulant, u nás. Jeho postava ..