Články a videa v sekci SEO a vyhledávače

Jak získat zdarma cenné zpětné odkazy pro svůj e-shop?

access_time20.duben 2020remove_red_eye383chat_bubble_outline0

Ať se vám to líbí nebo ne, zpětné odkazy stále hrají prim, a jak to tak vypadá, tak budou důležité i v budoucnu, protože všechny ostatní metriky v podstatě selhávají. Krásným příkladem byl ruský server Yandex.ru, který zrušil hodnocení webových stránek podle zpětných odkazů. Ani ne půl ..

Web copywriting vs. SEO copywriting

access_time22.březen 2020remove_red_eye323chat_bubble_outline0

Pokud budete psát texty pro svou webovou stránku, pak byste si měli uvědomit, co je důležité, aby návštěvník na stránkách setrval. Zaměříme se tedy na základní prvky, kvůli nimž návštěvník na stránkách zůstane, nebo je rychle opustí. Klíčovými jsou při optimalizaci pro vyhledávače ..

Reklamní slogany & Úspěšná hesla

access_time22.březen 2020remove_red_eye376chat_bubble_outline0

Denně se setkáváme s různými slogany a slovními spojeními, ať už na internetu či billboardech. K čemu jsou však tato volená slova určena? Reklamní slogany nejsou zvoleny náhodně, ale mají mít určitý cíl, jak přilákat potenciálního klienta. Reklamní slogany sdělují milionům očí, co má ..

Bez textu se nepohnete aneb text vítězí

access_time22.březen 2020remove_red_eye280chat_bubble_outline0

V minulém článku jsme si vysvětlili, že je nezbytné mít kvalitní texty na svých internetových stránkách, aby byly stránky úspěšné. Podívali jsme se na to, že je důležité mít kvalitní obsah, protože obsah webových stránek vítězí. Je to právě text, který prodá Váš produkt, ale musí ..

Nejen copywriting, ale i vzhled textu je důležitý

access_time22.březen 2020remove_red_eye188chat_bubble_outline0

Špičkově napsaný text musí prodávat a propagovat, ale upravený text, tedy správně naformátovaný, musí zaujmout. Ale jak formátovat správně a kdy které formátování použít? Pokud tedy mluvíme o formátování textu v HTML, pak je tím myšleno oddělení textu jinými značkami. Tím v textu ..

Proč měříme SEO pozicemi?

access_time21.březen 2020remove_red_eye211chat_bubble_outline0

Existuje celá řada důvodů, proč se příliš nezabývat pozicemi své webové stránky ve vyhledávačích. Existují i lepší metody pro měření SEO optimalizace. Přesto to lidé stále dělají, ale proč? Mnoho lidí investuje do SEO optimalizace spoustu peněz, ale většina z nich výsledky této ..

Hypertextové odkazy v textech

access_time21.březen 2020remove_red_eye218chat_bubble_outline0

Důležitou součástí SEO copywritingu jsou hypertextové odkazy v textu. Hypertextové odkazy jsou užitečné jak pro samotné uživatele, tak dokonce i pro vyhledávače. Hypertextové odkazy mají za úkol ukazovat cestu uživatelům na Vaše konkrétní produkty, které si mohou koupit. Zároveň však ..

Pomlčky v doméně

access_time21.březen 2020remove_red_eye386chat_bubble_outline0

Pokud provádíme SEO optimalizaci, pak se potýkáme s otázkou, zda je lepší v doméně pomlčka či nikoliv. Toto téma se mezi SEO optimalizací rozebírá již řadu let. Co je lepší? Pomlčka či bez pomlčky? www.piseme-blog.cz www.pisemeblog.cz Výše uvedené stránky jsou pouze pro inspiraci. Z ..

Doména a její koncovky

access_time21.březen 2020remove_red_eye220chat_bubble_outline0

Základním strategickým krokem je výběr vhodného doménového jména a musíme mu věnovat spoustu času. Doména je Vaše internetová adresa. Stejně jako je tomu v reálném životě: Vaše firma má svou adresu a Vaše firma má také svou adresu na internetu. Pod Vaší doménou Vás budou hledat klienti, ..

Pravopis je nešvar českých textů

access_time21.březen 2020remove_red_eye185chat_bubble_outline0

Když si pročítám webové stránky, tak mě do očí bijí spíše pravopisné chyby než dobrá nabídka. Dnes není nízká úroveň českého jazyku pouze problémem internetových textů, bohužel. Ale věřím, že by se tato situace dala nějakým způsobem zlepšit. Samozřejmě je pochopitelný překlep v ..

Co je to SEO a jak může dopomoci e-shopům k vyšším ziskům?

access_time20.duben 2020remove_red_eye295chat_bubble_outline0

Pokud máte pouze matnou představu či nemáte vůbec žádnou představu, co se za magickou zkratkou SEO skrývá, pak jsou vám určeny následující řádky. Do problematiky SEO vás stručně zasvětí a mohou se stát odrazovým můstkem k dalšímu studiu. SEO a jeho cíle Zkratka SEO pochází z angličtiny a ..

Tipy pro copywritery

access_time22.březen 2020remove_red_eye356chat_bubble_outline0

Nemíchejte tvorbu s úpravami - pokud se nacházíte v tvůrčím rozpoložení, nezastavujte proud svých myšlenek, abyste si zkontrolovali věty, které jste již napsali. Na kontrolu, editaci a vybroušení textu budete mít ještě spoustu času, ale nejprve musíte kompletní text vytvořit. Abyste mohli ..