Operační systémy a Aplikace keyboard_arrow_right Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

Obrázek příspěvku: Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

personaccess_time22. may 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye45 shlédnutí

Aplikace Poznámky je v iOS hodně oblíbená aplikace, díky které si píšete poznámky a nejrůznější zápisky přímo do iPhonu nebo iPadu a následně je máte ve všech dalších zařízeních. Díla této aplikace je poměrně velká a každý se ji naučí používat podle svého, což je rozhodně velice dobře.

Pokud máte v aplikaci Poznámky důležitá data, můžete si je zaheslovat, což jsme si ukázali v nějakém z minulých článků – zaheslovat je můžete jak v OS X, tak i v iOS. Nicméně někdy se bohužel stane, že poznámku omylem smažete. Jak postupovat v takovém případě?

Obnovení smazané poznámky v aplikaci Poznámky

Pojďme se tedy společně podívat na rychlý a krátký návod, díky kterému v iOS můžete obnovit již smazané poznámky, což Vám mnohdy může zachránit hodně starostí a také ušetřit hodně času. Stejně jako je tomu u aplikace Fotky v iOS, tak i v aplikaci Poznámky máte 30 dní na obnovení smazaných poznámek, což jsou fakta, o kterých bohužel moc uživatelů neví. Po uplynutí této doby budou data nenávratně zmazány.

Položku pro obnovení uvidíte hned v seznamu Složky pod jednotlivými „rubrikami“ – nebo jsou vidět v „Naposledy smazané“.

Stačí tedy postupovat podle tohoto návodu:

 • Tapněte na položku „Naposledy smazané“.
 • Dále tapněte na „Upravit“, které je v pravém horním rohu.
 • Stačí označit poznámku, kterou chcete ve svém iOS obnovit.
 • Následně v levém horním rohu tapněte na „Přesunout do…“.
 • Vyberte složku, do které budete chtít danou poznámku přesunout.

Díky tomuto rychlému návodu můžete po dobu 30ti dní od smazání poznámky v aplikaci danou poznámku obnovit, což je ideální řešení, pokud se překliknete, nebo z nějakého dalšího důvodu omylem poznámku smažete.

V aplikaci Poznámky si lidé píší jednak věci které je napadnou, ale na druhou stranu také i důležité věci, o které by nebylo dobré přijít. Díky tomuto návodu v několika málo krocích můžete obnovit omylem smazanou poznámku a dále ji používat, což je skvělé zjištění.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentáře

  Vložit komentář

  info_outline

  Nepublikujte SPAM!

  Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.