Operační systémy a Aplikace keyboard_arrow_right Díky InsTrack budete mít pod kontrolou svůj instagramový účet

Obrázek příspěvku: Díky InsTrack budete mít pod kontrolou svůj instagramový účet

Díky InsTrack budete mít pod kontrolou svůj instagramový účet

personaccess_time22. may 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye41 shlédnutí

Instagram se stal v posledních letech velikým fenoménem a hned vedle Facebooku a Twitteru je jednou z nejvíce používaných sociálních sítí na světě. Aplikace se poprvé objevila na App Store 6. Října 2010 a od té doby prošla řadou změn. V roce 2012 ji odkoupil Facebook a aplikace se stala ještě známější. Instagram je aplikace určena pro sdílení fotografií s ostatními uživateli, během prvních jedenácti měsíců od spuštění služby, aplikace zaznamenala neuvěřitelných 9 miliónů nových uživatelů. Tento článek ale není o instagramu, nýbrž o aplikaci InsTrack, která s ním má mnoho společného.

Zjistěte, kdo vás již nesleduje a kdo teprve začal

Díky InsTrack budete mít přehled o vašich odběratelích. Základní verze zdarma vám ukazuje, kdo vás v posledních pár dnech začal sledovat, kdo vás sledovat přestal, dále vám ukáže ty, kteří vás sledují, ale vy je ne a naopak. Aplikace však umí i více zajímavých funkcí, ale pokud je chcete využívat, musíte si připlatit od 1,99 euro až po 9,99 euro. Pokud si připlatíte, můžete sledovat, kdo si vás blokl, kdo zrušil „lajky“ u vašich fotografií a spoustu dalších zajímavých funkcí.

Přehled dalších užitečných funkcí v aplikaci InsTrack PRO:

 • Skrytí sledovatelé
 • Skrytí obdivovatelé
 • Nejlepší sledovatelé
 • Lidé, kteří nejčastěji lajkují vaše příspěvky
 • Lidé, kteří vám nejčastěji komentují příspěvky
 • Nejčastěji aktivní uživatelé
 • Nejpopulárnější uživatelé
 • Nejčastěji vámi olajkované uživatelé
 • Lidé, které jste přestali sledovat

… a spoustu dalších

Design aplikace neurazí

Aplikace InsTrack je velice jednoduchá, takže se v ní opravdu každý vyzná. Na hlavní stránce se vám zobrazuje kolik lidí vás sleduje a kolik lidí sledujete vy a dále jsou zobrazeny další funkce, které stačí pro větší podrobnost jen rozkliknout. Vlevo nahoře se nachází tlačítko, po jež stisknutí se zobrazí správa vašeho účtu. Vpravo nahoře je pak tlačitko pro aktualizaci informací. Aplikace je celkově velmi povedeně propracovaná a věříme, že si své spokojené uživatele najde.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentáře

  Vložit komentář

  info_outline

  Nepublikujte SPAM!

  Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.