Články a videa v sekci Operační systémy a Aplikace

Jak v Safari zobrazit zdrojový kód webu?

access_time22.květen 2019remove_red_eye1579chat_bubble_outline0

Zobrazení zdrojového kódu u internetového prohlížeče Safari, který běží na operačním systému OS X není tak jednoduchá věc, jako například u konkurenčního prohlížeče Google Chrome. U prohlížeče Google Chrome se jedná jen o klávesovou zkratku CTRL + U a ihned před sebou na obrazovce vidíte ..

Návod jak na vrácení peněz z App Store

access_time22.květen 2019remove_red_eye519chat_bubble_outline0

Pokud se Vám stalo, že jste si na App Storu zakoupili něco omylem, nebo jste si koupili něco, co Vás zklamalo, možná nevíte, že máte možnost získat své peníze zpátky. Stačí se držet následujících kroků: 1) Spusťte iTunes na svém počítači. 2) Klikněte na své jméno a poté na Informace o ..

Klávesové zkratky Mac OS

access_time22.květen 2019remove_red_eye888chat_bubble_outline0

V dnešním návodu si představíme základní Klávesové zkratky Mac OS. Zajímalo tě někdy jak zavřít okno, jak přepnout program nebo jak přeskočit na konec stránky? Tyto zkratky a jiné si ukážeme v právě tomto článku. zkratka akce ⌘C Kopírovat ⌘V Vložit ⌘X Vystřihnout ⌘A ..

Jak použít Apple Diagnózu k řešení Mac probémů

access_time22.květen 2019remove_red_eye640chat_bubble_outline0

Ve velmi vzácných případech, a to i přes to, že Apple vybírá pouze kvalitní komponenty, se můžeš setkat s boot problémem, grafickým problémem, případně s něčím jiným, co by ti vadilo při práci s Macem. V této krizové situaci hned nemusíš bežet do Apple Store, ale stačí aby si postupoval ..

Powerbanka Xiaomi NDY -02-AD – spolehlivý společník na cesty

access_time22.květen 2019remove_red_eye600chat_bubble_outline0

Ať už vyrážíte z domu na kratší, či na delší dobu, jistě budete chtít, aby byl váš telefon přístupný, kdokoliv se vám mohl dovolat a vy byli online. Všichni víme, že iPhone, či iPod nevydrží na jedno nabití věčně a občas se stane, že vám nevydrží ani celý den. Pro řešení těchto ..

Jak okamžitě zvýšit výdrž iPhonu?

access_time22.květen 2019remove_red_eye631chat_bubble_outline0

O tom, že iPhone je skvělé zařízení, které je plné moderních funkcí, stabilního a rychlého systému není rozhodně pochyb. Nicméně všechny tyto inovativní věci a funkce se odrážejí také bohužel na samotné výdrži baterie, která je sice u iPhone 6Slepší, nicméně mohla by se ještě ..

Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

access_time22.květen 2019remove_red_eye691chat_bubble_outline0

Aplikace Poznámky je v iOS hodně oblíbená aplikace, díky které si píšete poznámky a nejrůznější zápisky přímo do iPhonu nebo iPadu a následně je máte ve všech dalších zařízeních. Díla této aplikace je poměrně velká a každý se ji naučí používat podle svého, což je rozhodně velice ..

Díky funkci Najít přátele už ty své nikdy neztratíte z dohledu

access_time22.květen 2019remove_red_eye163chat_bubble_outline0

Tlačítko Home Button je jedno z nejdůležitějších tlačítek celého iPhone. Poslední roky dostává samotné tlačítko hodně velké aktualizace, které daleko více zpříjemňují ovládání celého zařízení. A jelikož se jedná o prakticky nejpoužívanější tlačítko, které denně používáme, ..

Díky funkci Najít přátele už ty své nikdy neztratíte z dohledu

access_time22.květen 2019remove_red_eye676chat_bubble_outline0

V době chytrých mobilních zařízení nemůžeme čekat příliš soukromí. Spousta aplikací v našich telefonech o nás vědí, kde a jak dlouho se nacházíme. Například nedávno se tato funkce objevila v aplikaci Facebook a říkají tomu „Přátelé v okolí“. A věděli jste, že podobná funkce se už ..

Odvoz zdarma? Vyzkoušejte WunderCar!

access_time22.květen 2019remove_red_eye462chat_bubble_outline0

Chytrá zařízení jsou v dnešní době rozšířená opravdu dost a proto spousta živností dostala nový nádech. Jednou z nich je taxislužba. Jelikož u sebe všichni nosíme chytrý telefon, ve kterém má velká část populace mobilní data, tak se našlo hned několik vývojářů s dobrým nápadem. A tím ..

S aplikací Dubsmash si užijete spoustu zábavy – podívejte se co vše umí

access_time22.květen 2019remove_red_eye537chat_bubble_outline0

Snad v každém filmu se najde část, nebo hláška, která nám všem zůstane v hlavě a koluje mezi lidmi, kteří ji používají v rozhovorech a kdekoliv jinde za jiných okolností. Nebo vyjde nová písnička a první co vás přirozeně napadne, je zpívat ji. Avšak né každý je dobrý zpěvák. Ale co ..

Díky klávesnici SwiftKey budete psát efektivněji

access_time22.květen 2019remove_red_eye928chat_bubble_outline0

Klávesnice je velice důležitá funkce v každém dotykovém telefonu. Jediné, co se od nich očekává, je pohodlné, rychlé a bezchybné psaní. Jenže sto lidí, sto chutí a spousta uživatelů si na vestavěnou klávesnici v Apple zařízeních stěžovalo. V iOS 8 vývojáři přidali možnost instalace ..