Články a videa v sekci Marketing

TYPY MARKETINGU, KTERÝM BYCHOM MĚLI VĚNOVAT POZORNOST

access_time05. July 2019remove_red_eye45chat_bubble_outline0

S nástupem nových technologií se svět vyvíjí a mění rapidním tempem a s ním i prostředí marketingu. Marketingové teamy tak musí neustále upravovat, měnit a vylepšovat své strategie, aby obstály před konkurencí. Existují typy marketingu, které vám pomohou zlepšovat obraz vaší značky a ..

JAK VYUŽÍT SOCIÁLNÍ SÍTĚ V MARKETINGU

access_time05. July 2019remove_red_eye36chat_bubble_outline0

Dnešní doba je bezesporu dobou internetu. Kavárny s wifi se staly běžnou věcí a my díky zdokonalujícím se technologiím máme tu možnost být online 24/7. To způsobilo, že se nemálo institucí jako je školství, média atd., musely tomuto trendu přizpůsobit, aby takzvaně udržely krok s dobou. Není ..

DIGITÁLNÍ SCHOPNOSTI, KTERÉ NA TRHU POTŘEBUJE KAŻDY

access_time05. July 2019remove_red_eye37chat_bubble_outline0

Trh se s nástupem moderních technologií rychle vyvíjí a každý, kdo v tomto novém prostředí chce uspět, musí držet krok s dobou. Není žádnou novinkou, že se velká část trhu již přesunula do online prostředí. A tato migrace dosud pokračuje. To znamená, že se stále významnější část ..

MŮŽE MARKETING ZMĚNIT KULTURU SPOLEČNOSTI?

access_time05. July 2019remove_red_eye38chat_bubble_outline0

V moderní konzumní společnosti se mnoho věcí řídí diktátem trhu a jeho jazyk nás tak často může ovlivňovat i v běžném životě. Je pravda, že marketing může ovlivnit naši společenskou kulturu? A jak velké má prostředí trhu vliv na nás samotné? Marketing má v dnešní době nepochybně ..