Operační systémy a Aplikace keyboard_arrow_right Apple recenze keyboard_arrow_right Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

Obrázek příspěvku: Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

person access_time22. may 2019 chat_bubble_outline0 komentářů remove_red_eye169 shlédnutí

Aplikace Poznámky je v iOS hodně oblíbená aplikace, díky které si píšete poznámky a nejrůznější zápisky přímo do iPhonu nebo iPadu a následně je máte ve všech dalších zařízeních. Díla této aplikace je poměrně velká a každý se ji naučí používat podle svého, což je rozhodně velice dobře.

Pokud máte v aplikaci Poznámky důležitá data, můžete si je zaheslovat, což jsme si ukázali v nějakém z minulých článků – zaheslovat je můžete jak v OS X, tak i v iOS. Nicméně někdy se bohužel stane, že poznámku omylem smažete. Jak postupovat v takovém případě?

Obnovení smazané poznámky v aplikaci Poznámky

Pojďme se tedy společně podívat na rychlý a krátký návod, díky kterému v iOS můžete obnovit již smazané poznámky, což Vám mnohdy může zachránit hodně starostí a také ušetřit hodně času. Stejně jako je tomu u aplikace Fotky v iOS, tak i v aplikaci Poznámky máte 30 dní na obnovení smazaných poznámek, což jsou fakta, o kterých bohužel moc uživatelů neví. Po uplynutí této doby budou data nenávratně zmazány.

Položku pro obnovení uvidíte hned v seznamu Složky pod jednotlivými „rubrikami“ – nebo jsou vidět v „Naposledy smazané“.

Stačí tedy postupovat podle tohoto návodu:

  • Tapněte na položku „Naposledy smazané“.
  • Dále tapněte na „Upravit“, které je v pravém horním rohu.
  • Stačí označit poznámku, kterou chcete ve svém iOS obnovit.
  • Následně v levém horním rohu tapněte na „Přesunout do…“.
  • Vyberte složku, do které budete chtít danou poznámku přesunout.

Díky tomuto rychlému návodu můžete po dobu 30ti dní od smazání poznámky v aplikaci danou poznámku obnovit, což je ideální řešení, pokud se překliknete, nebo z nějakého dalšího důvodu omylem poznámku smažete.

V aplikaci Poznámky si lidé píší jednak věci které je napadnou, ale na druhou stranu také i důležité věci, o které by nebylo dobré přijít. Díky tomuto návodu v několika málo krocích můžete obnovit omylem smazanou poznámku a dále ji používat, což je skvělé zjištění.

folder_openPřiřazené štítky

Podobné články

Jak okamžitě zvýšit výdrž iPhonu?

personRedakce access_time22. may 2019 remove_red_eye232 bookmarkApple recenze

O tom, že iPhone je skvělé zařízení, které je plné moderních funkcí, stabilního a rychlého systému není rozhodně pochyb. Nicméně všechny tyto inovativní věci a funkce se odrážejí také bohužel na samotné výdrži baterie, která je sice u iPhone 6Slepší, nicméně mohla by ..

Díky funkci Najít přátele už ty své nikdy neztratíte z dohledu

personRedakce access_time22. may 2019 remove_red_eye115 bookmarkApple recenze

Tlačítko Home Button je jedno z nejdůležitějších tlačítek celého iPhone. Poslední roky dostává samotné tlačítko hodně velké aktualizace, které daleko více zpříjemňují ovládání celého zařízení. A jelikož se jedná o prakticky nejpoužívanější tlačítko, které ..

Powerbanka Xiaomi NDY -02-AD – spolehlivý společník na cesty

personRedakce access_time22. may 2019 remove_red_eye205 bookmarkApple recenze

Ať už vyrážíte z domu na kratší, či na delší dobu, jistě budete chtít, aby byl váš telefon přístupný, kdokoliv se vám mohl dovolat a vy byli online. Všichni víme, že iPhone, či iPod nevydrží na jedno nabití věčně a občas se stane, že vám nevydrží ani celý den. Pro ..

Návod jak na vrácení peněz z App Store

personRedakce access_time22. may 2019 remove_red_eye194 bookmarkApple návody

Pokud se Vám stalo, že jste si na App Storu zakoupili něco omylem, nebo jste si koupili něco, co Vás zklamalo, možná nevíte, že máte možnost získat své peníze zpátky. Stačí se držet následujících kroků: 1) Spusťte iTunes na svém počítači. 2) Klikněte na své jméno a ..

1. DÍL: Jak na lepší blog – na téma plán

personJana access_time13. may 2019 remove_red_eye108 bookmarkBlogy

Vítejte na první zastávce na naší cestě k lepšímu blogu. Dnes se zaměříme na něco, co možná mnoho blogerů (včetně mně :-)) nedělá. Jde o plánování. Ruku na srdce – na jak dlouho dopředu máte naplánované příspěvky? Není to spíš tak, že blogujete v okamžiku, kdy ..

0 komentářů

comment Žádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.