Operační systémy a Aplikace keyboard_arrow_right Apple recenze keyboard_arrow_rightSmazali jste omylem poznámku v iPhone?

Obrázek příspěvku: Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

Smazali jste omylem poznámku v iPhone?

personaccess_time22.květen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye458 shlédnutí

Aplikace Poznámky je v iOS hodně oblíbená aplikace, díky které si píšete poznámky a nejrůznější zápisky přímo do iPhonu nebo iPadu a následně je máte ve všech dalších zařízeních. Díla této aplikace je poměrně velká a každý se ji naučí používat podle svého, což je rozhodně velice dobře.

Pokud máte v aplikaci Poznámky důležitá data, můžete si je zaheslovat, což jsme si ukázali v nějakém z minulých článků – zaheslovat je můžete jak v OS X, tak i v iOS. Nicméně někdy se bohužel stane, že poznámku omylem smažete. Jak postupovat v takovém případě?

Obnovení smazané poznámky v aplikaci Poznámky

Pojďme se tedy společně podívat na rychlý a krátký návod, díky kterému v iOS můžete obnovit již smazané poznámky, což Vám mnohdy může zachránit hodně starostí a také ušetřit hodně času. Stejně jako je tomu u aplikace Fotky v iOS, tak i v aplikaci Poznámky máte 30 dní na obnovení smazaných poznámek, což jsou fakta, o kterých bohužel moc uživatelů neví. Po uplynutí této doby budou data nenávratně zmazány.

Položku pro obnovení uvidíte hned v seznamu Složky pod jednotlivými „rubrikami“ – nebo jsou vidět v „Naposledy smazané“.

Stačí tedy postupovat podle tohoto návodu:

  • Tapněte na položku „Naposledy smazané“.
  • Dále tapněte na „Upravit“, které je v pravém horním rohu.
  • Stačí označit poznámku, kterou chcete ve svém iOS obnovit.
  • Následně v levém horním rohu tapněte na „Přesunout do…“.
  • Vyberte složku, do které budete chtít danou poznámku přesunout.

Díky tomuto rychlému návodu můžete po dobu 30ti dní od smazání poznámky v aplikaci danou poznámku obnovit, což je ideální řešení, pokud se překliknete, nebo z nějakého dalšího důvodu omylem poznámku smažete.

V aplikaci Poznámky si lidé píší jednak věci které je napadnou, ale na druhou stranu také i důležité věci, o které by nebylo dobré přijít. Díky tomuto návodu v několika málo krocích můžete obnovit omylem smazanou poznámku a dále ji používat, což je skvělé zjištění.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak okamžitě zvýšit výdrž iPhonu?

personRedakceremove_red_eye449bookmarkApple recenze

O tom, že iPhone je skvělé zařízení, které je plné moderních funkcí, stabilního a rychlého systému není rozhodně pochyb. Nicméně všechny tyto inovativní věci a funkce se odrážejí také bohužel na samotné výdrži baterie, která je sice u iPhone 6Slepší, nicméně mohla by ..

Díky funkci Najít přátele už ty své nikdy neztratíte z dohledu

personRedakceremove_red_eye141bookmarkApple recenze

Tlačítko Home Button je jedno z nejdůležitějších tlačítek celého iPhone. Poslední roky dostává samotné tlačítko hodně velké aktualizace, které daleko více zpříjemňují ovládání celého zařízení. A jelikož se jedná o prakticky nejpoužívanější tlačítko, které ..

Powerbanka Xiaomi NDY -02-AD – spolehlivý společník na cesty

personRedakceremove_red_eye442bookmarkApple recenze

Ať už vyrážíte z domu na kratší, či na delší dobu, jistě budete chtít, aby byl váš telefon přístupný, kdokoliv se vám mohl dovolat a vy byli online. Všichni víme, že iPhone, či iPod nevydrží na jedno nabití věčně a občas se stane, že vám nevydrží ani celý den. Pro ..

Nejčastější chyby optimalizace pro vyhledávače

personRedakceremove_red_eye124bookmarkVyhledávače

Nejčastější chyby optimalizace pro vyhledávače1. Neexistuje soubor robots.txtTento soubor slouží k definování části internetových stránek, které by vyhledávač neměl indexovat. Často se stává, že vyhledávač indexuje stránky pro tisk a tím vzniká zbytečná duplikace obsahu ..

Díky funkci Najít přátele už ty své nikdy neztratíte z dohledu

personRedakceremove_red_eye462bookmarkApple recenze

V době chytrých mobilních zařízení nemůžeme čekat příliš soukromí. Spousta aplikací v našich telefonech o nás vědí, kde a jak dlouho se nacházíme. Například nedávno se tato funkce objevila v aplikaci Facebook a říkají tomu „Přátelé v okolí“. A věděli jste, že ..

Ten nejlepší telefon – Recenze SAMSUNG i8910 HD

personRedakceremove_red_eye54languagenavodynapc.cz

Konečně jsem se po půl roce čekání dočkal. Konečně držím v ruce telefon, o kterém jsem již dlouhou dobu snil. Bohužel čekání bylo dlouhé a já nakonec čekání na SAMSUNG OMNIA HD, respektive na SAMSUNG i8910 HD, jak se nyní tento krasavec jmenuje nevydržel. Před dvěma ..

» Zeebo – old-gen konzole pro chudé dává smysl

personRedakceremove_red_eye101languagegametek.cz

Na první pohled to vypadá jako špatný vtip, ale když se na to člověk podívá z jiné stránky, může levná konzole Zeebo mít úspěch. Z pohledu hardcore hráče nepřipadá v úvahu hrát na něčem jiném než je slušné PC či na jedné z velkých konzolí. Další možností jsou ..

Jak unbricknout (spravit) konzoli

personRedakceremove_red_eye88languagegametek.cz

Pokud budete mít očipované nebo hacknuté wii, tak se vám může stát, že se vám něco poškodí a wii vám v některých situacích může hlásit chybu a nebo vám nemusí fungovat vůbec. V takovém případě nezoufejte, ale přečtěte si prvně tento článek.Tento článek je založen ..

Chudě ale plnohodnotně: Tuky

personRadka Eliáškováremove_red_eye58languagejaktoudelam.cz

I ve finančně nepříjemné situaci je potřeba dbát nejen na objem jídla a zasycení, ale především na to, co jídlo dodá našemu tělu. Překvapivě i v Čechách je poměrně dost lidé trpících selektivní podvýživou. Nejčastěji se sice jedná o seniory, ale ani v mladších ..

Pařanův průvodce realitou – 2. část

personRedakceremove_red_eye80languagegametek.cz

Alkoholičky – toxikomankyToto je kategorie, která zní sice hrozivě, ale zase tak moc nás neohrozí. Normální kluk totiž s alkoholičkou ani toxikomankou chodit nezačne. Doufám, že mě teď případné feministky neukamenují, ale myslím si a jsem o tom přesvědčen, že opilá či ..