Marketing keyboard_arrow_right Reklamní systémy keyboard_arrow_rightPPC kampaně – PPC reklama

Obrázek příspěvku: PPC kampaně – PPC reklama

PPC kampaně – PPC reklama

personaccess_time21.březen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye155 shlédnutí

PPC kampaně se řadí mezi efektivní formy online reklamy. Účelem této internetové reklamy je přesné cílení, vysoká návratnost investic a nízká cena investice.

PPC kampaně umožňují začínajícím podnikatelům rychlý start v podnikání a dlouhodobým podnikajícím firmám přinesou nové klienty. PPC reklama je v podstatě placená kampaň ve vyhledávačích. Výraz PPC pochází z anglického slova pay-per-click, což v překladu znamená platba za proklik. PPC kampaně mají tu výhodu, že neplatíte za zobrazení reklamy, ale platíte pouze za to, když na ni někdo klikne.

Výhody PPC reklamy:

- přesné cílení
- vysoká návratnost investic
- online správa kampaní
- nízká cena
- rychlý start kampaně

Zprostředkovatelé PPC reklamy jsou:

Google Ads (dříve Google ADsence), Sklik Partner a ADclick.cz

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Co je webová stránka

personRedakceremove_red_eye471bookmarkPojmy a názvosloví

Webová stránka je základním prvkem webu. World Wide Web je označení pro aplikace internetového protokolu HTTP, které jsou navzájem propojeny pomocí hypertextových dokumentů. V dnešní době je web využíván jako plnohodnotný kanál pro sdílení informací – od informačních ..

Důležitost tvorby webových stránek pro firmy

personRedakceremove_red_eye149bookmarkWebové stránky

Každá solidní firma by měla mít v dnešní době vlastní internetovou stránku. Mnohdy to říkají společnosti zabývající se tvorbou webových stránek. Pokusme se podívat, jestli je to pravda a jestli je v dnešní době opravdu tak podstatné být viditelný na internetu.Internet je ..

Jak získat zdarma cenné zpětné odkazy pro svůj e-shop?

personRedakceremove_red_eye268bookmarkPR a Linkbuilding

Ať se vám to líbí nebo ne, zpětné odkazy stále hrají prim, a jak to tak vypadá, tak budou důležité i v budoucnu, protože všechny ostatní metriky v podstatě selhávají. Krásným příkladem byl ruský server Yandex.ru, který zrušil hodnocení webových stránek podle zpětných ..

DIGITÁLNÍ SCHOPNOSTI, KTERÉ NA TRHU POTŘEBUJE KAŻDY

personZdenek Slavikremove_red_eye426bookmarkMarketing

Trh se s nástupem moderních technologií rychle vyvíjí a každý, kdo v tomto novém prostředí chce uspět, musí držet krok s dobou. Není žádnou novinkou, že se velká část trhu již přesunula do online prostředí. A tato migrace dosud pokračuje. To znamená, že se stále ..

Kolik tváří má Facebook?

personRedakceremove_red_eye395bookmarkFacebook

Když sem dříve používal internet, často sem si říkal, že by bylo vhodné, kdyby existovala nějaká služba pro jednotné sdílení fotek a toho co kdo dělá. Moje myšlenky byly vyslyšeny a za chvíli přišel MySpace. To nebylo jenom sdílení fotek, to byla celá kompletní sada ..

Složky cementu a jejich označení

personRedakceremove_red_eye91languagereceptar24.cz

Granulovaná vysokopecní struska vzniká rychlým ochlazením struskové taveniny během tavení železa ve vysokých pecích.PUCOLÁN (Q,P) Cement CEM I 42,5 R – portlandský cement, třída pevnosti 42,5 s vysokou počáteční pevnostíCEM II/A-D 42,5 – portlandský cement s křemičitým ..

Mafia:The City of Lost Heaven

personRedakceremove_red_eye169languagegametek.cz

PrologMnohokrát jsem jen tak ležel na pohovce a uvažoval jakou cenu má asi takový život jako je ten můj, brzy jsem to zjistil. Mnohokrát jsem se v noci probouzel nervózní, s oroseným čelem přemýšlejíc nad obsahem svých nočních můr, realita byla nakonec ještě drsnější. ..

Rothschildové - z malého bankéře vlivná rodina

personRadka Eliáškováremove_red_eye157languagejaktoudelam.cz

Bill Gates, Carlos Slim Helú nebo Waren Buffet – podle časopisu Forbes jsou tihle muži první tři nejbohatší lidé na planetě, ale je tomu skutečně tak? Rozhodě ne! Existuje určitá rodina (není však jediná) jejichž bohatství je tak velké, že jej jen ztěžka můžeme počítat ..

Nejvýhodnější spořící účet

personRadka Eliáškováremove_red_eye155languagejaktoudelam.cz

Na internetu na ně narazíte všude. Reklama na spořící účty. Obvykle vypadá jako hodně nápadná cifra úroku, nejlépe blikající. Ze známých má ten zaručeně nejvýhodnější spořící účet skoro každý. Nejsem výjimkou. Taky mě dostali. Nemám nic proti spořícím účtům a ..

Playstation 4

personRedakceremove_red_eye182languagegametek.cz

Recenze Nová generace konzolí, to je období zvláštní, specifické. Musím se přiznat, že příchod Xboxu 360 a Playstation 3, jsem před těmi lety sledoval celkem z klidného zázemí a chladnou hlavou. Ponořen do hraní "must play" titulů na Playstation 2, po mém přerodu z PC scény ..