Operační systémy a Aplikace keyboard_arrow_right Apple návody keyboard_arrow_rightNávod jak na vrácení peněz z App Store

Obrázek příspěvku: Návod jak na vrácení peněz z App Store

Návod jak na vrácení peněz z App Store

personaccess_time22.květen 2019chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye477 shlédnutí

Pokud se Vám stalo, že jste si na App Storu zakoupili něco omylem, nebo jste si koupili něco, co Vás zklamalo, možná nevíte, že máte možnost získat své peníze zpátky. Stačí se držet následujících kroků:

1) Spusťte iTunes na svém počítači.

2) Klikněte na své jméno a poté na Informace o účtu.

3) Zadejte své heslo.

4) Klikněte na Zobrazit vše ve složce Zakoupeno.

5) Klikněte na šedou šipku, která je před tím, co chcete reklamovat.

6) Klikněte na Nahlásit problém vedle toho, co chcete vyreklamovat.

7) Budete přesměrováni na stránku Apple, kde se stačí držet popsaných kroků a poté kliknout na možnost vrácení peněz. Musíte také napsat proč.

Nutno dodat, že Apple obvykle nevrací peníze za věci, které jste zakoupili před více než třemi měsíci. A také je potřeba vědět, že příliš častým žádáním vrácení peněz, Vám Apple tuto možnost z iTunes prostě odejme.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak okamžitě zvýšit výdrž iPhonu?

personRedakceremove_red_eye551bookmarkApple recenze

O tom, že iPhone je skvělé zařízení, které je plné moderních funkcí, stabilního a rychlého systému není rozhodně pochyb. Nicméně všechny tyto inovativní věci a funkce se odrážejí také bohužel na samotné výdrži baterie, která je sice u iPhone 6Slepší, nicméně mohla by ..

S aplikací Dubsmash si užijete spoustu zábavy – podívejte se co vše umí

personRedakceremove_red_eye449bookmarkApple recenze

Snad v každém filmu se najde část, nebo hláška, která nám všem zůstane v hlavě a koluje mezi lidmi, kteří ji používají v rozhovorech a kdekoliv jinde za jiných okolností. Nebo vyjde nová písnička a první co vás přirozeně napadne, je zpívat ji. Avšak né každý je dobrý ..

Díky InsTrack budete mít pod kontrolou svůj instagramový účet

personRedakceremove_red_eye378bookmarkApple recenze

Instagram se stal v posledních letech velikým fenoménem a hned vedle Facebooku a Twitteru je jednou z nejvíce používaných sociálních sítí na světě. Aplikace se poprvé objevila na App Store 6. Října 2010 a od té doby prošla řadou změn. V roce 2012 ji odkoupil Facebook a aplikace ..

Jak použít Apple Diagnózu k řešení Mac probémů

personRedakceremove_red_eye586bookmarkApple návody

Ve velmi vzácných případech, a to i přes to, že Apple vybírá pouze kvalitní komponenty, se můžeš setkat s boot problémem, grafickým problémem, případně s něčím jiným, co by ti vadilo při práci s Macem. V této krizové situaci hned nemusíš bežet do Apple Store, ale stačí ..

Založení webové stránky zdarma

personRedakceremove_red_eye156bookmarkWebové stránky

V současné době je hojně vyhledáváno založení webové stránky zdarma. Mnoho webů nabízí založení webové stránky zdarma, ale lidé zakládající si tyto weby neví, že jejich kvalita není na tolik dobré úrovni. Jestliže potřebujete webové stránky pro svou společnost, pak je ..

Playstation 4

personRedakceremove_red_eye180languagegametek.cz

Recenze Nová generace konzolí, to je období zvláštní, specifické. Musím se přiznat, že příchod Xboxu 360 a Playstation 3, jsem před těmi lety sledoval celkem z klidného zázemí a chladnou hlavou. Ponořen do hraní "must play" titulů na Playstation 2, po mém přerodu z PC scény ..

Xbox Live 6+1 Month Gold Membership Card (Worldwide)

personRedakceremove_red_eye179languagegametek.cz

Xbox Live Gold Membership Card můžete aktivovat po celém světě bez omezení.Zlaté členství Xbox Live funguje na konzoli Xbox 360 i na konzoli Xbox One.Po dobu 6+1 měsíců Vám zaručí přístup na on-line herní portál Microsoftu. Díky této kartě získáte hry zdarma každý měsíc, ..

Zahradní čerpadlo

personRadka Eliáškováremove_red_eye115languagereceptarprimanapadu.cz

Vybrat správné zahradní čerpadlo není ani zdaleka jednoduché. A v první řadě je nutné podotknout, že vybírat byste měli zahradní čerpadlo jen ve specializovaných prodejnách zahradní techniky. Navíc pokud si nevíte rady se správným výběrem a vlastně tomuto specifickému druhu ..

Inflace nás neustále připravuje o úspory

personRedakceremove_red_eye128languagefinancevbezpeci.cz

Inflace je peněžní jev. Neustále ukrajuje reálný výnos vašich peněz a finančních investic. Jak se inflaci bránit? Jak správně využít inflaci ve svůj prospěch? Možná si řeknete, že inflace je pouze číslo, které nám pravidelně statistický úřad sděluje, abychom věděli, ..

V zahraničí oblíbené odložené platby se dostávají i k nám

personRedakceremove_red_eye169languageefektivnepodnikat.cz

V české republice se pomalu začínají prosazovat odložené platby za nákupy v e-shopech. Přičemž smyslem odložené platby je zvýšení důvěry zákazníka v e-shop, vyzkoušení zboží, nebo prostě jen nákup v době, kdy čekáte na peníze. Odložené platby se nejčastěji ..